1- Sistem kullanımı bireysel/kurumsal olabilir bu konuda bir engelleme bulunmamaktadır.

2- Sistem üzerinden gönderilen beğenilerin,görüntülenmenin,favori ve retweet ( kısaca tüm hizmetlerin) garantisi olmamakla birlikte ileri ki dönemlerde silinebilme ve düşme ihtimalleri bulunmaktadır.

3- Yanlış kullanıcı adı, hatalı miktar seçimi ve her türlü sipariş hatasında siparişi veren üyelik sahibi sorumludur.

4- Her üye vermiş olduğu siparişlerden sorumludur alım/satım yapması durumunda bile muhattap alınacak kişi siparişi geçmiş olan kişidir.

5- Teknik problemler her sektörde olduğu gibi bu sistemlerde de olabilmektedir her zaman stabil bir şekilde çalışma göstermeyebilir bu durumda otomatik beğeniler duraklatılabilir veya iptal edilebilir.

6- Servis isimlerin de belirtilen profil kalitesi (türk-yabancı), tamamlanma süresi ( 1 saat, 2 saat ) şeklinde ki ibareler anlık olarak değiştiği için ne zaman belirilen oranlarda olmayabilir bu durumda gecikmeler veya hızlı gönderimler olabilir.

7- Servis fiyatları oluşan maliyet artışına göre şekillenmekte olup hizmet ortasında fiyat artışı olursa tüm aktif siparişler duraklatılarak fiyat artışı sağlanılır üye fiyattan alıma devam etmek isterse siparişi devam et butonuna basarak işleme alabilir.

8- Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hesaplara işlem yapılması kesinlikle yasaktır.

9- Uygunsuz hesaplara yapılan işlemler tespit edildiği taktirde üyeliğin durumuna,bakiyesine bakılmaksızın direk üyelik sonlandırılacak ve tüm işlemler askıya alınacaktır.

10- Sipariş sonrası otomatik işlemlerin yürümesi adına profiliniz gizli olmamalıdır aksi halde sistem gerekli kontrollerini sağlayamamaktadır. Bu durumda sipariş "duraklatıldı" konumuna geçebilmektedir.

11- otolike.net bildirimde bulunmaksızın bu sözleşmeye madde ekleme,çıkarma ve düzenleme hakkını gizli tutmaktadır.

12- Bu sözleşme 12 maddeden oluşmakta ve sisteme kayıt olan her kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır.Otolike.Net
Sosyal Medya Otomatik Hizmetler Paneli